Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första del, mahognyfanér, höjd 90, 112x51

Lös listdel, slitage, nyckel saknas

101605

2011-09-16