Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första del, mahognyfanér, höjd 90, 112x51
Lös listdel, slitage, nyckel saknas
101605
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här