Kerman, 1970-tal, signerad Kerman Rashid farokhi

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

KERMAN, old 1970-tal, signerad Kerman Rashid farokhi , 499 x 358 cm, fläckar, flera lagningar

1353

2016-06-07