Fällbord, sengustavianskt

Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt
Fällbord, sengustavianskt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

FÄLLBORD, sengustavianskt av stockholmskvalitét, svartlackerad plåtbricka med förgylld bandfläta, motiv från Riddarholmen, mässingsskodda kanter, fasetterad pelarfot med utsvängda fötter med hjultrissor i mässing, höjd 76, 30 x 30 cm, slitage, smärre lagningar

1170

2015-12-01