1. DAVID BOWIE, signerad promobild, 1976.
| Avslutad | 18 Jun 2025 |
| Auktionsnummer | 1 |
| Objektsnummer | 4187386 |
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Slitage. Smärre veck. Ett nålhål. Oramat.