120. JACOB ARIE BELLEVOIS. hans krets, holländsk skola, 1600-tal, Valfångare.
| Avslutad | 17 Jun 2025 |
| Auktionsnummer | 120 |
| Objektsnummer | 4118709 |
| Klubbat belopp | 19 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Lagning, sprickor, retuscher.
Vid frågor vänligen kontakta: ulrica.tillander@auktionsverket.com.