202. NANNA DITZEL. Skrivbord, Søren Willadsen, Danmark 1950/60-tal, teak.
| Avslutad | 29 Apr 2025 |
| Auktionsnummer | 202 |
| Objektsnummer | 4112292 |
| Klubbat belopp | 54 737 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.
För frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se eller ulrika.ruding@auktionsverket.se.
Nyckel/nycklar finns.