127. ROYAL COPENHAGEN, "Flora Danica", vinkylare, ett par, porslin, Danmark, 1900-talets mitt, modellnr 3571.
| Avslutad | 10 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 127 |
| Objektsnummer | 3890939 |
| Klubbat belopp | 26 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ett blomblad med nagg, ytterligare mikronagg kan förekomma.