1. HANS LUDWIG AUF DER BURG. Pokal, silver, Nürnberg 1600-tal. Barock.
| Avslutad | 10 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 1 |
| Objektsnummer | 3825988 |
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Lätt åldersslitage.