699. JACOPO CESTARO. hans krets, 1700-tal, napolitansk skola, Den helige Filippo Neris apoteos, skiss till altartavla.
| Avslutad | 11 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 699 |
| Objektsnummer | 3820457 |
| Klubbat belopp | 24 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Olja på duk fäst på masonit.
Vid frågor vänligen kontakta:
ulrica.tillander@auktionsverket.se.