609. CARL ELDH. "Ungdom".
| Avslutad | 11 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 609 |
| Objektsnummer | 3804664 |
| Klubbat belopp | 85 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ytsmuts, repor, anlupningar, skador på patineringen.
| Avslutad | 11 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 609 |
| Objektsnummer | 3804664 |
| Klubbas | Avslutad |
| Föremålet har klubbats. | |