546. BRUNO LILJEFORS. Räv vid gärdesgård.
| Avslutad | 11 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 546 |
| Objektsnummer | 3770612 |
| Klubbat belopp | 120 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Krackelyrer. Ytsmuts. Slitage längst kant. Retuscher upptill, synliga under uv-ljus. Riga retuscher nedre vänster hörn, synliga under uv ljus. För ytterligare information och konditionsrapport, vänligen kontakta cecilia.berggren@auktionsverket.se eller amelie.axson.johnson@auktionsverket.se.