7. MINIATYRSKÅP, senbarock, 1700-tal, tvådelat, fanerat med olika träslag, beslag i mässing.
| Avslutad | 17 Oct 2024 |
| Auktionsnummer | 7 |
| Objektsnummer | 3641470 |
| Klubbat belopp | 22 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ställvisa skador, lagningar och kompletteringar, en list, kröndekorer och mindre detaljer saknas
Nycklar saknas.