3. CARIN WÄSTBERG. Bonbonjär, silver och emalj, GAB, Stockholm 1914. Signerad CW.
| Avslutad | 19 Nov 2024 |
| Auktionsnummer | 3 |
| Objektsnummer | 3792419 |
| Klubbat belopp | 6 700 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Lätt åldersslitage.