5. GEORG JENSEN. Fat/Tallrik, silver, Danmark 1915-1930. Design nr 232.
| Avslutad | 19 Nov 2024 |
| Auktionsnummer | 5 |
| Objektsnummer | 3792116 |
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Normalt åldersslitage, tunna repor.