673. JOSEF FRANK. Bokhylla, Firma Svenskt Tenn, 1950/60-tal, modellnummer 1142, mahogny med draghandtag i mässing.
| Avslutad | 20 Nov 2024 |
| Auktionsnummer | 673 |
| Objektsnummer | 3775447 |
| Klubbat belopp | 42 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, ryggen med sekundära tvärslåar, mindre fanérskador.