691. OLE WANSCHER. "T-chair", stolar, sex st., AJ Iversen, Danmark, 1960-tal, jakaranda, sitsarna klädda i svart läder.
| Avslutad | 22 May 2024 |
| Auktionsnummer | 691 |
| Objektsnummer | 3501552 |
| Klubbat belopp | 210 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, sitsarna med slitage och skador, torr stoppning.