12. VÄRJA, svensk, för infanteriofficer, 1800-talets första hälft.
| Avslutad | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 12 |
| Objektsnummer | 3100152 |
| Klubbat belopp | 6 500 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bygel med lagning.