11. FICKURSFODRAL, gustavianskt, 1700-talets andra hälft, träskuren dekor, bronserat.
| Avslutad | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 11 |
| Objektsnummer | 3096565 |
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Slitage, smärre dekorskador och lagningar, mindre dekorkomplettering.