1. FULVIO BIANCONI. Vas,"Fasce Orizzontale", Venini, dekor av ihopvälsade band i blått och rött, 1950-tal.
| Avslutad | 12 Oct 2023 |
| Auktionsnummer | 1 |
| Objektsnummer | 2987039 |
| Klubbat belopp | 18 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, invändig beläggning. Mindre nagg vid mynningen. För konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se.