11. SPEGEL, högklassigt stockholmsarbete i rokoko, med exportstämpeln tre kronor och E X P, dekor i papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall.
| Avslutad | 05 Dec 2023 |
| Auktionsnummer | 11 |
| Objektsnummer | 3064033 |
| Återrop | |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Äldre enstaka lagningar.