320. BENGT ROSENSTRÖM. "Berlin", byrå, unik, 2006, stomme i kromat och borstat stål, 27 stycken lådor med lådfronter i blåbetsad lönnrot, signerad.
| Avslutad | 13 Nov 2023 |
| Auktionsnummer | 320 |
| Objektsnummer | 3018110 |
| Klubbat belopp | 80 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, för konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se.