146. BYRÅ, Sverige 1930-tal, fanerad med björk och zebrano med antikiserande dekor, fronten med två lådor.
| Avslutad | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 146 |
| Objektsnummer | 2593653 |
| Klubbat belopp | 95 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage
Nyckel/nycklar finns.