95. VERA FRISÉN. Aftonrodnad, olja på duk, 23 x 42 cm.
| Avslutad | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 95 |
| Objektsnummer | 2574552 |
| Klubbat belopp | 28 400 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre ytsmuts.
A tergo numrerad 43.
För ytterligare information, vänligen kontakta amelie.axson.johnson@auktionsverket.se.