13. GÖRAN MALMVALL. Karmtolar, 2 st., stolar, 2 st., Svenks Fur, 1940-tal, furu, lösa sitsar klädda i rött läder.
| Avslutad | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 13 |
| Objektsnummer | 2550478 |
| Klubbat belopp | 7 500 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, en karmstol med förstärkta ben.