SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, delvis läderklädd skiva, beslag i mässing.
| Avslutad | 27 Aug 2025 10:22 CEST |
| Objektsnummer | 4472480 |
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, lös skiva.