GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i metall samt trä, på klotfötter.
| Avslutad | 20 Aug 2025 12:57 CEST |
| Objektsnummer | 4459546 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Senare skärm, smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.