WIWEN NILSSON. Armband, sterlingsilver, stämpelsignerad, Lund 1957.
| Avslutad | 09 Aug 2025 10:11 CEST |
| Objektsnummer | 4426919 |
| Klubbat belopp | 8 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4426919 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.