RING, G. Dahlgren & Co Malmö, 1978, 18K vitguld, 24 briljant- och åttkantslipade diamanter, 0.53 ct enligt gravyr, c aTW-Cr/VS-P, G.
| Avslutad | 20 Aug 2025 16:42 CEST |
| Objektsnummer | 4423240 |
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Några skador och nagg på diamanter.