MATBORD, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1920-/30-tal, bonad björk med skuren dekor, rektangulär skiva, Holländska utdragsskivor, kopplad benställning med tassfötter.
| Avslutad | 24 Jul 2025 10:50 CEST |
| Objektsnummer | 4420309 |
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor, fläckar, märken.