FILMAFFISCHER, 8 st, Tarzan x 3, "Den Blodiga Pilen", "Det Blodiga Texas", "Colorado", "Marken Bränner", "Gisslan".
| Avslutad | 23 Jul 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 4416216 |
| Klubbat belopp | 551 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerade ur ram, vikta, delvis med skador samt repor på plast.