GUNNAR NYLUND. Figurin, ekorre, glaserat stengods, Rörstrand, numrerad 124/500.
| Avslutad | 20 Jul 2025 20:05 CEST |
| Objektsnummer | 4411660 |
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4411660 |
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksskick.