BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla 69", DUX.
| Avslutad | 02 Aug 2025 18:36 CEST |
| Objektsnummer | 4411404 |
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Sträv i tyget, smärre skador på läderremmarna, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4411404 |
| Slutar om | Avslutad |