FIRMA SVENSKT TENN. coasters/ glasunderlägg, 6 st, tenn, Stockholm, 1944 och 1945.
| Avslutad | 18 Jul 2025 20:30 CEST |
| Objektsnummer | 4411036 |
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Tre med tydliga bucklor, bruksslitage och repor.