OMEGA, fickur, silver, 1900-talets början.
| Avslutad | 04 Aug 2025 10:33 CEST |
| Objektsnummer | 4404546 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruks- och åldersrelaterat slitage.