NATTDUKSBORD, 1 par, Italien, 1900-talets första hälft.
| Avslutad | 11 Jul 2025 10:00 CEST |
| Objektsnummer | 4401789 |
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, märken, repor, fanerskador.
| Objektsnummer | 4401789 |
| Slutar om | Avslutad |