KISTA, flätad, sekelskifte 1800/1900.
| Avslutad | 12 Jul 2025 18:10 CEST |
| Objektsnummer | 4398140 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, åldersrelaterat slitage och små skador på träet. Damm.
| Objektsnummer | 4398140 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |