TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 dlr., bestående av 2 stolar samt bord, såkallade Bryggeristolar, vitmålad stol med spår av Grythyttanmärkning, hopfällbart bord omärkt.
| Avslutad | 09 Jul 2025 16:38 CEST |
| Objektsnummer | 4394220 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, rostangrepp, färgbortfall, trädelar med skador/sprickor.