HANS AGNE JAKOBSSON. Fönsterlampor, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft.
| Avslutad | 09 Jul 2025 16:40 CEST |
| Objektsnummer | 4393314 |
| Klubbat belopp | 1 703 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, ihopkopplad el, funktionen garanteras ej.