PUNCHBÄGARE, SKÅL OCH TVÅ SLEVAR bl.a. Eric Ericsson "Dalerik", silver, 11 delar, 1900-talets mitt, vikt ca 450 gram.
| Avslutad | 11 Jul 2025 19:36 CEST |
| Objektsnummer | 4392762 |
| Klubbat belopp | 3 505 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Punchbägare med anlupen insida samt slitage på förgyllning.