GILLIS LUNDGREN. "Galax", sektionsfåtöljer, ett par samt bord, IKEA 1960/70-tal, vit hårdplast med plymåer i svart manchestertyg "Stramö".
| Avslutad | 09 Jul 2025 20:07 CEST |
| Objektsnummer | 4392033 |
| Klubbat belopp | 1 909 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, spricka, skadat fäste till en dyna.