GEORGIOS TZORTZOGLOU (FÖDD 1952). abstrakt komposition, blandteknik på pannå, signerad och daterad 1990.
| Avslutad | 28 Jul 2025 15:41 CEST |
| Objektsnummer | 4391681 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4391681 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.