KAFFEKOPPAR, ett par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), vapenporslin, Mannerstråle.
| Avslutad | 18 Jul 2025 19:57 CEST |
| Objektsnummer | 4389895 |
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
En kopp med större nagg, faten med sprickor, nagg, slitage.