SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal.
| Avslutad | 05 Jul 2025 11:43 CEST |
| Objektsnummer | 4389645 |
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4389645 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksskick.