BERTIL WAHLBERG. Landskap med blommande träd, oljemålning på duk, signerad.
| Avslutad | 17 Jul 2025 21:39 CEST |
| Objektsnummer | 4389259 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Krackelerad, färgbortfall.
| Objektsnummer | 4389259 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Krackelerad, färgbortfall.