MICHAEL BANG. bordslampor, ett par, glas, för Holmegaard, modell "Sakura", Danmark, 1980-tal.
| Avslutad | 09 Jul 2025 20:14 CEST |
| Objektsnummer | 4388226 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage.