ATELIER BORGILA. Vaser, 1 par, sterlingsilver, Stockholm 1978.
| Avslutad | 20 Jul 2025 18:09 CEST |
| Objektsnummer | 4387379 |
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksskick, mindre slitage och märken.
| Objektsnummer | 4387379 |
| Slutar om | Avslutad |