VITRINSKÅP, engelsk stil, mahognyfaner, dörrpar med bakomliggande hyllplan, 1900-talets andra hälft.
| Avslutad | 04 Jul 2025 13:09 CEST |
| Objektsnummer | 4385328 |
| Klubbat belopp | 1 102 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Märken, repor, bruksslitage
Nyckel/nycklar finns.