SIGFRID BENGTSSON. Olja på pannå, komposition med häst, "Gammal häst" signerad.
| Avslutad | 18 Jul 2025 19:49 CEST |
| Objektsnummer | 4384750 |
| Klubbat belopp | 912 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ram med märken, färgbortfall.
| Objektsnummer | 4384750 |
| Klubbat belopp | 912 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Ram med märken, färgbortfall.