BORDSFOTOGENLAMPA. Majolikahus keramik, kupa rosa pressglas med dekor i relief av blommor.
| Avslutad | 04 Jul 2025 13:20 CEST |
| Objektsnummer | 4384435 |
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, mindre skav nagg glasyr, ej funktionstestad.