ROLAND SVENSSON. Litografi, kustbild, signerad Roland S, samt numrerad 49/50.
| Avslutad | 18 Jul 2025 18:49 CEST |
| Objektsnummer | 4383686 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Något gulnad, fläckar.
| Objektsnummer | 4383686 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Något gulnad, fläckar.